(032) 244-73-37
(097) 717-33-88
(063) 565-58-86
м. Львів, вул. Кн. Ольги 120
(ТЦ "Арсен")
Країни:
Cоц. мережі:
Автобусний чартер в Болгарію з Києва (ч/з Одесу)

Автобусний чартер в Болгарію 2017

Київ-Созополь-Київ (ч/з Одесу) 

 

 

Вартість проїзду в дві сторони:
дорослі - 65 євро
діти - 60 євро

 

Київ - Біла Церква - Умань - Одеса - Болград - КПП Виноградівка - КПП Кагул - Румунія - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св.Кон. і Олена - Варна - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созополь-Київ

Дата виїзду з Києва Дата прибуття у Болгарію Кількість ночей у Болгарії Дата відправлення з Болгарії  Дата прибуття у Київ
31.05.2017 01.06.2017 7 08.06.2017 09.06.2017
10 11.06.2017 12.06.2017
14 15.06.2017 16.06.2017
3.06.2017 4.06.2017 7 11.06.2017 12.06.2017
11 15.06.2017 16.06.2017
14 18.06.2017 19.06.2017
7.06.2017 8.06.2017 7 15.06.2017 16.06.2017
10 18.06.2017 19.06.2017
14 22.06.2017 23.06.2017
10.06.2017 11.06.2017 7 18.06.2017 19.06.2017
11 22.06.2017 23.06.2017
14 25.06.2017 26.06.2017
14.06.2017 15.06.2017 7 22.06.2017 23.06.2017
10 25.06.2017 26.06.2017
14 29.06.2017 30.06.2017
17.06.2017 18.06.2017 7 25.06.2017 26.06.2017
11 29.06.2017 30.06.2017
14 02.07.2017 03.07.2017
21.06.2017 22.06.2017 7 29.06.2017 30.06.2017
10 02.07.2017 03.07.2017
14 06.07.2017 07.07.2017
24.06.2017 25.06.2017 7 02.07.2017 03.07.2017
11 06.07.2017 07.07.2017
14 09.07.2017 10.07.2017
28.06.2017 29.06.2017 7 06.07.2017 07.07.2017
10 09.07.2017 10.07.2017
14 13.07.2017 14.07.2017
1.07.2017 2.07.2017 7 09.07.2017 10.07.2017
11 13.07.2017 14.07.2017
14 16.07.2017 17.07.2017
5.07.2017 6.07.2017 7 13.07.2017 14.07.2017
10 16.07.2017 17.07.2017
14 20.07.2017 21.07.2017
8.07.2017 9.07.2017 7 16.07.2017 17.07.2017
11 20.07.2017 21.07.2017
14 23.07.2017 24.07.2017
12.07.2017 13.07.2017 7 20.07.2017 21.07.2017
10 23.07.2017 24.07.2017
14 27.07.2017 28.07.2017
15.07.2017 16.07.2017 7 23.07.2017 24.07.2017
11 27.07.2017 28.07.2017
14 30.07.2017 31.07.2017
19.07.2017 20.07.2017 7 27.07.2017 28.07.2017
10 30.07.2017 31.07.2017
14 03.08.2017 04.08.2017
22.07.2017 23.07.2017 7 30.07.2017 31.07.2017
11 03.08.2017 04.08.2017
14 06.08.2017 07.08.2017
26.07.2017 27.07.2017 7 03.08.2017 04.08.2017
10 06.08.2017 07.08.2017
14 10.08.2017 11.08.2017
29.07.2017 30.07.2017 7 06.08.2017 07.08.2017
11 10.08.2017 11.08.2017
14 13.08.2017 14.08.2017
          2.08.2017 3.08.2017 7 10.08.2017 11.08.2017
10 13.08.2017 14.08.2017
14 17.08.2017 18.08.2017
           5.08.2017 6.08.2017 7 13.08.2017 14.08.2017
11 17.08.2017 18.08.2017
14 20.08.2017 21.08.2017
9.08.2017 10.08.2017 7 17.08.2017 18.08.2017
10 20.08.2017 21.08.2017
14 24.08.2017 25.08.2017
12.08.2017 13.08.2017 7 20.08.2017 21.08.2017
11 24.08.2017 25.08.2017
14 27.08.2017 28.08.2017
16.08.2017 17.08.2017 7 24.08.2017 25.08.2017
10 27.08.2017 28.08.2017
14 31.08.2017 01.09.2017
19.08.2017 20.08.2017 7 27.08.2017 28.08.2017
11 31.08.2017 01.09.2017
14 03.09.2017 04.09.2017
23.08.2017 24.08.2017 7 31.08.2017 01.09.2017
10 03.09.2017 04.09.2017
14 07.09.2017 08.09.2017
26.08.2017 27.08.2017 7 03.09.2017 04.09.2017
11 07.09.2017 08.09.2017
14 10.09.2017 11.09.2017
30.08.2017 31.08.2017 7 07.09.2017 08.09.2017
10 10.09.2017 11.09.2017
14 14.09.2017 15.09.2017
2.09.2017 3.09.2017 7 10.09.2017 11.09.2017
11 14.09.2017 15.09.2017
14 17.09.2017 18.09.2017
6.09.2017 7.09.2017 7 14.09.2017 15.09.2017
10 17.09.2017 18.09.2017
14 21.09.2017 22.09.2017
9.09.2017 10.09.2017 7 17.09.2017 18.09.2017
11 21.09.2017 22.09.2017
14 24.09.2017 25.09.2017
13.09.2017 14.09.2017 7 21.09.2017 22.09.2017
10 24.09.2017 25.09.2017
14 28.09.2017 29.09.2017
16.09.2017 17.09.2017 7 24.09.2017 25.09.2017
11 28.09.2017 29.09.2017
14 01.10.2017 02.10.2017
20.09.2017 21.09.2017 7 28.09.2017 29.09.2017
10 01.10.2017 02.10.2017
14 05.10.2017 06.10.2017
23.09.2017 24.09.2017 7 01.10.2017 02.10.2017
11 05.10.2017 06.10.2017
14 08.10.2017 09.10.2017

 

Розклад руху автобуса через Чернівці 

Година відправлення з України  Місто і місце прибуття/відправлення  Година відправлення з Болгарії
07:00 Київ (паркінг біля Палацу «Україна») 21:00
08:30 Белая Церковь ( на трасі під мостом)
19:30
10:30 Умань (на трасі Київ-Одеса «АЗС AMIC Energy»)
17:00
13:30 Одеса («АЗС ОККО» Окружна дорога 21-й км)
14:00
17:30 Болград («готель Інзов», вул. Інзовска, 1)
10:00
18:30 КПП Виноградівка
09:00
20:30 КПП Кагул 06:00
  Переїзд по Румунії  
  КПП ДУРАНКУЛАК 20:30
08:00 Балчик (АЗС Лафі на кільці) 20:15
08:15 Албена (розвилка Албена – Автотранс) 20:00
08:30 Кранево (ТОП Маркет, автобусна зупинка) 19:45
08:45 Золоті Піски (автобуса зупинка, "Управління") 19:15
08:50 Сонячний день (на трасі, знак "Сонячний день") 19:00
09:00 Св.Константин отель «Казіно» , автобусна зупинка "Ботанічний сад") 18:45
09:15 Варна(автобусна зупинка Кафедральний собор ) 18:30
10:00 Бяла (АЗС на трасі) 17:45
10:15 Обзор (офіс РІКІ – А АЗС Лукойл  на виїзді з міста) 17:40
10:40 Св. Влас (АЗС, готель Джулія) 17:10
10:45 Сонячний Берег отель «РІВА», бувший готель Балкан) 17:00
10:50 Сонячний берег отель «Кубань» центр) 16:40
11:00 Несебр отель Феста Панорама) 16:30
11:30 Равда (Центральна площа) 16:00
11:45 Ахелой (автобусна зупинка напроти ресторану "Біле і Чорне") 15:55
12:00 Поморіє (нове місто автовокзал) 15:45
12:15 Сарафово (центр міста) 15:35
12:30 Бургас (автобусна зупинка  з/д вокзал) 15:30
12:45 Черноморець (на трасі під мостом) 15:15
13:00 Созополь (ресторан  «Черне море») 15:00

 

 

* Перевезення виконуються автобусами Євро класу
Автобуси обладнанні аудіо та відеосистемами, Wi-Fi, кондиціонерами. Зупинки передбачені кожні 3-4 години.
Автобуси супроводжують керівники групи.
Орієнтовний час у дорозі - 24 години.
На території Румунії передбачена зупинка на обід.
-