(032) 244-73-37
(097) 717-33-88
(063) 565-58-86
м. Львів, вул. Кн. Ольги 120
(ТЦ "Арсен")
Країни:
Cоц. мережі:
Індонезія (о. Балі)

Індонезія. Тури в Індонезію. Відпочинок в Індонезії.

Балі. Тури на Балі. Відпочинок на Балі. 

 

   

Республіка Індонезія -  країна в Океанії та Південно-східній Азії. Розташована на островах Малайського архіпелагу і західної частини острова Нова Гвінея. Омивається водами Тихого і Індійського океанів. Є найбільшою острівною державою в світі. Значна частина островів відноситься до Зондських, які у свою чергу підрозділяються на Великі Зондські і Малі Зондські острови. Займає четверте місце у світі за кількістю населення та чотирнадцяте за територією.

Столиця - Джакарта.

Офіційна мова - індонезійська.

Грошова одиниця - індонезійська рупія.

Часовий пояс - +7...+9

Релігія - більшість населення (близько 90 %) сповідують іслам, інші 10 % сповідають буддизм, християнство і індуїзм. Прихильники індуїзму живуть переважно на Балі, а християни розсіяні по всій країні.

Клімат. У Індонезії клімат екваторіальний і субекваторіальний морський. У низинних районах температура більшу частину року тримається в межах 27-30°С, в гірських - трішки прохолодніше. У південних і східних районах жаркіше і клімат має досить яскраві виражені сезони - дощовий (вересень-травень) і відносно сухий (травень-жовтень). Дощі проходят досить швидко, і, навіть в розпал вологого сезону на основних курортах займають не більше години, після чого яскрава тропічна зелень виглядає ще більш насиченою.

Необхідно відзначити, що щорічно цей куточок нашої планети відвідують тисячі туристів зі всього світу, а поглянути тут дійсно є на що – це розвалини древніх храмів, загублених в майже непрохідних тропічних місцевих джунглях, це дивної краси місцева природа, а також дивне переплетення різних релігійних конфесій (буддизм, індуїзм, іслам).

Остів Балі. Для шанувальників тропічної екзотики тури на Балі до Індонезії залишаються одним з найулюбленіших туристичних напрямів. Географічно Балі належить до Малайського архіпелагу, два сусідніх з ним ділянки суші – це знамениті острови Ява і Ломбок. Південну частину Балі омивають ласкаві хвилі Індійського океану. З північного боку цей острів оточений Балійським морем – частиною зовсім іншого океану, Тихого. Відпочинок на Балі – це подорож в святкову і яскраву культуру, а квітуча природа цих місць нікого не залишає байдужим. Потухші вулкани і гірські водопади, таємничі джунглі і тераси гірських рисових полів, пляжі з білосніжним піском і хвилі океану чекають вас на Балі – Острові Богів. Балі часто називають Островом Тисячі Храмів – на такому невеликому шматочку суші розмістилися більше 20 тисяч святилищ індуїзму, є і буддиські ступи. Часто ці невеликі і живописні древні храми, присвячені духам води або гір. Тури на Балі познайомлять вас з місцевою релігією. Вона є сумішшю індуїзму з деякими елементами буддизму, і в ній є язичеські вірування індонезійців: це поклоніння духам природи і духам предків. Вирушаючи в тури на Балі, ви побачите, що в кожного храму є свій день народження - свято, коли низка місцевих жителів з підношеннями, із співом і з танцями вирушає вшановувати храмовоє божество. Відпочинок на Балі обов'язково зробить вас свідками хоча б одній такій процесії.

Пляжі о. Балі.

Кута. Кута знаходиться в 7 км. на північний захід від Денпасара на березі Індійського океану. Саме розташування Кути зумовило її статус головного курорту Балі. Крім того, в Куті найбільші по протяжності пляжі з білим дрібним піском і поруч аеропорт.

Нуса Дуа. Курорт розташований у найпівденнішій частині острова Балі, на півострові Букит. Нуса Дуа вважається самим елітним курортом Балі. Всі готелі, розташовані на цьому побережжі мають найвищий статус. Тут представлені практично всі лідери готельного бізнесу - Sheraton, Melia, Hilton, Hyatt. Кожен готель має обширну територію з власною інфраструктурою, прекрасними пляжами, багаточисельними басейнами, ресторанами і барами.

Джимбаран. Затишний маленький курорт, який вважається найреспектабельнішим туристичним центром острова Балі. Курорт славиться прекрасними місцями для дайвінга і снорклінга. Знамениті серфінг-пляжі Баланган, Бінжін, Паданг Паданг і Сулубан приваблюють до себе великі групи любителів цього виду спорту. Тут же, в Джимбарані, знаходиться знаменитий ресторан на березі океану, де інгредієнти для блюд з морепродуктів можна вибрати на свій смак. У місцевих кафе (варунг) подають барбекю зі свіжої риби, яка готується на очах у відвідувачів в димлячій кокосовій шкаралупі.

Санур. Один із найстаріших курортів Балі, розташований в 10 км. до півдненний схід від Денпасара. Курорт манить до себе своїми білосніжними пляжами, спокійною розкішшю прибережних кварталів і висококласних готелів. Розтягнувшись на 5 км. уздовж південно-східного узбережжя острова, Санур вважається одним з головних центрів водних видів спорту на Балі. В межах туристичної зони курорту розташований Taman Festival Park, величезний центр розваг Taman Festival Park. Там є все необхідне для перемоги над нудьгою: водні гори, сафарі, 3-d симулятор, каруселі, атракціони, американські гірки, щовечірні «виверження вулкана», лазер-шоу, крокодилові і черепашачі ставки, будиночки змій і ящірок, відкритий амфітеатр.

Танджунг Беноа. Це традиційне рибацьке село має прекрасні пляжі із засліплююче білим піском і пропонує туристам всілякі можливості для занять водними видами спорту і для відпочинку. На курорті побудовані сучасні готелі, потопаючі в зелені садів і парків. У тропічному саду готелю Grand Mirage з виглядом на океан знаходиться «Талассо Балі» — фізіотерапевтичний курорт міжнародного класу, «чарівна лагуна таласотерапії».


Віза до Індонезії для громадян України потрібна. Відкривається протягом 5 робочих днів.

Перелік необхідних документів для отримання візи в Індонезію:

- Закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців після дати повернення з поїздки)
- 1 фотографія 3 х 4 (для дітей будь-якого віку теж потрібно фото )
- Анкета туриста
- Для дітей (до 18 років) необхідна копія свідоцтва про народження. Якщо дитина подорожує з одним із батьків , то необхідна нотаріально завірена копія дозволу від одного з батьків на виїзд за кордон + оригінал ( на пред'явлення до посольства ).

Для громадян України дорослих, дітей (незалежно вписані чи ні) і пенсіонерів сума консульського збору становить 45$

УВАГА: Посольство Індонезії залишає за собою право допросити додаткові документи, якщо в цьому буде необхідність, призначити співбесіду або відмовити у візі без надання жодних пояснень. У всіх випадках консульський збір не повертається.-