(032) 244-73-37
(097) 717-33-88
(063) 565-58-86
м. Львів, вул. Кн. Ольги 120
(ТЦ "Арсен")
Країни:
Cоц. мережі:
Індія

Індія. Тури в Індію. Відпочинок в Індії.

ГОА.Тури на ГОА. Відпочинок на ГОА. 

 


           

Індія - країна в південній Азії. Більша частина території знаходиться на півострові Індостан. За кількістю населення (1,2 млрд. осіб) країна займає 2-ге місце, після Китаю. Індія межує на північному заході з Пакистаном та Афганістаном; на півночі — з КНР, Непалом і Бутаном; на сході — з М'янмою і Бангладеш. На півдні вузька Полкська протока і Манарська затока відділяють її від Шрі-Ланки.

Столиця - Нью-Делі. Місто є фактично районом Делі.

Офіційні мови- хінді і англійська.

Грошова одиниця - Індійська рупія.

Часовий пояс - +5:30

Релігія - чотири великі релігії світу (індуїзм, буддизм, джайнізм та сікхізм) походять із Індії. 80,5% є індуістами. Решта населення відноситься до релігійних груп: мусульман (13,4%), християн (2,3%), сикхів (1,9%), буддистів (0,8%), джайністів (0,4%), євреїв, зороастрійців, та послідовників бахаїзму та інші.

Перед тим як зайти в храми, мечеті завжди треба знімати взуття. В храмах треба знаходитися з покритою головою в мечетях жінки мають закривати голови і плечі, а також бути у довгому одязі. Не треба брати у храми будь-які вироби зі шкіри.

Клімат. Виділяють 3 сезони
  • Жаркий і вологий (червень-жовтень) у цей період випадає понад 80% річної суми опадів.
  • Відносно прохолодний і сухий (жовтень-лютий)
  • Дуже жаркий і сухий (березень-травень).

Температура повітря літом +24 - +33, взимку +21 - +32. Таким чином, найбільш сприятливий клімат для відпочинку жовтень-травень.

Історія Індії нараховує понад 5 тис. років. Культурні пам'ятники країни входять в світову скарбницю і приваблюють багатьох туристів. Серед найбільш цікавих екскурсій є "Золотий Трикутник". Дана екскурсія включає найбільш цікаві пам'ятки Індії: Тадж-Махал, Форт Амбер, Міський палац Махараджі в Джайпурі, Форт Агри, "місто-привид" та багато інших цікавих місць.

Пляжний відпочинок (ГОА).

Гоа- штат на південному заході Індії, найменший серед штатів за площею і один з останніх за кількістю населення. Колишня португальська колонія в Індії. Штат розташований на узбережжі Аравійського моря. Лише за декілька годин ГОА можливо об'їхати повністю.

Протяжність по узбережжю ГОА складає 104км. Пляжі всі муніципальні, всі готелі знаходяться на відстані від 200м. від моря і далі.

ГОА умовно поділяється на північну і південну частину.

Північний ГОА. Тут знаходяться готелі для туристів з будь-яким рівнем доходу, постійно проходять шумні вечірки і фестивалі. Поруч з готелями багато кафе, ресторанів, магазинів, дискотек. Сама північна частина північного ГОА вважається територією культури «хіпі». Там вони відпочивають як хто хоче. Таким чином, північний Гоа підходить для молоді яка любить активно та шумно відпочивати, при цьому не претендуючи на розкіш.

Південний ГОА. Найкраще місце для пляжного відпочинку, тут казково білосніжні пляжі, прозорий океан, і величезні пальмові зарослі. Майже всі готелі класа «люкс» знаходяться саме у південному ГОА, який ідеально підходить для спокійного відпочинку. Відмінною рисою готелів цього регіона є наявність SPA-процедур. Таким чином, південний ГОА підходить для більш заможних клієнтів, а також тих людей які бажають відпочивати без зайвого шуму, подалі від дискотек та метушні. Також цей регіон підходить для відпочинку сім’ям з дітьми, оскільки у більшості готелів створені всі умови для сімейного відпочинку.

Аюрведа.

Аюрведа "наука життя" - традиційна система індійської ведичної медицини, яка представляє собою науку про повсякденне життя в гармонії з природою і її законами. Згідно цієї медичної системи людина є унікальним творінням космічної енергії зі своєю власною конституцією, яка створюється в момент зародження. Аюрведа дає рекомендації по образу життя, по харчуванню, розслабленню, вправам для дихання, медитації, а також пропонує великий вибір програм очищення і омолодження організму. Як правило, всі програми розраховані на 21-но денний курс, по бажанню можливо зменшити курс до 7-ми чи 14-ти днів.


Необхідні документи для відкриття туристичної візи до Індії:
• Закордонний паспорт або дитячий проїзний документ: терміном дії не менше 180 днів на день виїзду з Індії. При наявності другого діючого закордонного паспорта - надати копію всіх сторінок з відмітками. У паспорті повинно залишатися як мінімум дві чисті сторінки на одному розвороті з відміткою "Візи".
• 1 кольорова фотографія ( обов'язково 5х5 ) , 80 % обличчя , на білому фоні;
• заповнена анкета нашого зразка, українською, або російською мовою!
• ксерокопія першої сторінки загальногромадянського закордонного паспорта ( ОЗП);
• копії всіх заповнених сторінок українського паспорта.

Для дітей додатково:

Якщо дитина вписана в паспорт батьків, після 5 років повинна бути обов'язково вклеєна фотографія.

• ксерокопія свідоцтва про народження;
• якщо дитина подорожує з одним із батьків , або у супроводі інших осіб, необхідно надати копію нотаріального дозволу на виїзд дитини від другого батька/батьків;
• 1 кольорова фотографія 5х5 ( для дітей будь-якого віку) , 80 % обличчя, на білому фоні.
• На дитину заповнюється окрема анкета нашого зразка, українською, або російською мовою!
Вартість консульського збору: $45 за людину.
Діти зі своїм проїзним документом, діти, вписані в паспорт батьків, пенсіонери, студенти оплачують консульський збір $45

УВАГА!

- Громадяни інших країн (з видом на проживання в Україні і без нього), подають документи в консульство самостійно. Пакет документів для громадян інших держав такий же, як і для громадян України. Для всіх громадян інших країн віза оформляється 2 тижні.
- Посольство залишає за собою право вимагати додаткові документи для розгляду заявки, а також продовжити терміни оформлення візи і запросити на особисту співбесіду.
- Посольство залишає за собою право відмовити у видачі візи без пояснення.


-